Architekt

Jeśli szukasz kompleksowej obsługi realizacji inwestycji – jaką jest zakup działki i działania związane ze zbudowaniem wymarzonego domu – zapraszamy do naszego biura Home Liberty. Nie tylko pomożemy Ci w znalezieniu najlepszej działki w dogodnej lokalizacji, ale też polecimy godną zaufania pracownię projektową, która zaprojektuje Twój dom.

 

Współpracujemy z Pracownią Projektową Architectus, która w ciągu kilkunastu lat działalności wypracowała metody sprawnego opracowywania projektów budowlanych i stworzyła zespół wykwalifikowanych projektantów branżowych. Specjalizują się w tworzeniu współczesnej, ponadczasowej architektury, w detalach wplatając cechy charakterystyczne dla tradycyjnej zabudowy Warmii i Mazur.

Wszystkie projekty, które powstają w pracowni są traktowane indywidualnie, w oparciu o warunki określone w planie miejscowym lub w warunkach zabudowy. Ograniczenia w zagospodarowaniu działki, wymogi planu miejscowego czy warunków zabudowy są dla projektantów źródłem dodatkowej inspiracji – dzięki tym niedogodnościom ma szansę powstać oryginalna architektura właściwa dla danego miejsca.

 

Każdy projekt określają cechy wspólne – powstaje architektura o:

  • prostej konstrukcji,
  • funkcjonalnym wnętrzu,
  • dopracowanym detalu,
  • i jednocześnie nowoczesnej i atrakcyjnej bryle budynku.

Z Architectusa każdy wychodzi zadowolony – dlatego też Klienci wracają do pracowni i zlecają kolejne projekty.

 

Aby zapoznać się z realizacjami pracowni zapraszamy na www.architectus.pl

Po więcej szczegółów dotyczących współpracy zapraszamy do naszego biura Home Liberty!

Facebook