Home staging

home_staging

Home staging to polepszenie odbioru nieruchomości, technika jak szybko i niskokosztowo sprawić, by wnętrze z indywidualnego stało się uniwersalnym, a odwiedzający postrzegli „nową” nieruchomość jako bardziej atrakcyjną dla siebie.

„Zabierając się” za home staging w Twojej nieruchomości zaczniemy od analizy stanu faktycznego – czyli określimy minimalny zakres prac (sprzątanie, niezbędne naprawy, malowanie). Następnie doradzimy jak dobrać odpowiednie oświetlenie, a na końcu podpowiemy jakie wykorzystać akcesoria do ozdobienia wnętrza. Często wystarczy bardzo niewiele, by nadać pozytywny klimat Twojej nieruchomości, sprawić by było bardziej uniwersalnie – dzięki czemu potencjalny klient szybciej przekona się, że właśnie ta nieruchomość jest najlepszą dla Niego.

Im mniej rzeczy osobistych tym lepiej. Dajmy nowemu, przyszłemu właścicielowi przestrzeń na to, by mógł swobodniej wyobrazić sobie siebie w – jeszcze Twojej – nieruchomości.

Pierwsze wrażenie jest nieocenione. Dlatego też wykonujemy sesję zdjęciową z zastosowaniem zasad home stagingu i indywidualną aranżacją wnętrza, by pokazać potencjał i „klimat” jaki można uzyskać niewielkim kosztem.

To w wielkim skrócie – po więcej informacji i wsparcie w home stagingu w Twojej nieruchomości zapraszamy do naszego biura Home Liberty.

Facebook