Projektant

Masz już nieruchomość, ale nie wiesz jak zaaranżować wnętrze? Chcesz skorzystać z usług fachowca w tej dziedzinie, ale nie masz czasu go szukać? Zapraszamy do Home Liberty!

 

Poza zakresem usług, które jesteśmy w stanie wykonać sami, oferujemy Ci również zaprzyjaźnioną pracownie projektową, która pomoże Ci wyrazić Twój styl i osobowość poprzez Twoje wnętrze
– odpowiednio je aranżując.

 

Pracowania Projektowa Agnieszki Markowskiej wchodzi w skład szczególnego miejsca, jakim jest MAKstudio – łączące wyżej wymienioną pracownię projektową, sklep internetowy i produkcję autorskich mebli. Sami o sobie mówią, że są pracownią pomysłów – taki też napis widnieje nad drzwiami pracowni.

 

Nowe pomysły, zaskakujące i nieszablonowe rozwiązania przenoszą na projekty. Tworzą wnętrza przemyślane, funkcjonalne i ciekawe. Pracują zespołowo, nie obce są im burze mózgów, dyskusje, nawet niegroźne sprzeczki – które sprawiają, że każdy wariant, każda możliwość i alternatywa brana jest pod uwagę, a finalnie do Twojego projektu trafia to, co najlepsze.

 

Zaprojektowane od podszewki, przemyślane w każdym calu, stylowe i precyzyjne wnętrza.

 

Aby zapoznać się z pełnym zakresem usług i realizacjami MAKstudio zapraszamy na www.makstudio.pl oraz www.mak-line.com

Po więcej szczegółów dotyczących współpracy zapraszamy do naszego biura Home Liberty!

Facebook