Działka na sprzedaż

Nowa Oferta
79 000 

Działka na sprzedaż

KUP BEZ PROWIZJI – WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!

Uwaga! Piękna działka budowlana! Przy ścianie lasu !!
Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1407 m 2 zlokalizowaną tuż przy lesie. Położona jest przy ul. Leszczynowej, we wsi Wójtowo, gm. Barczewo. Nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną – zgodnie z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Wzdłuż drogi biegnie nitka prądu oraz wodociągu.

Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie działek jeszcze niezabudowanych, granicząca ze ścianą lasu! W nieznacznym oddaleniu znajdują się działki zabudowane (wyłącznie zabudowa jednorodzinna) wsi Wójtowo oraz Nikielkowo. Teren płaski, o regularnym kształcie, z którego rozpościera się piękny widok na okoliczne łąki oraz las.
Na działce posadowiony jest budynek w stanie surowym otwartym. Świetnie posłuży jako budynek gospodarczy lub tymczasowy magazyn podczas wymarzonego domu.
Działka znajduje się ok 900 m od drogi asfaltowej, w tej chwili dojazd drogą polną.

Jest tu bardzo intymnie, na uboczu zwartej zabudowy. Działka znajduje się przy rzadko uczęszczanej drodze (droga wjazdowa do lasu), w związku z tym nikt nie zakłóca spokoju. Stąd już można przespacerować się do lasu, bądź wybrać się na wycieczkę rowerową "Warmińską Niteczką".

Działkę cechuje duża przestrzeń, ładne widoki a przede wszystkim bliskość lasu! Niedaleko przy drodze asfaltowej znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdża autobus oraz często kursujące busiki prywatnych przewoźników. Sprawny dojazd do Olsztyna – dzięki poprawionej infrastrukturze drogowej. Na osiedle Jaroty dojedziemy Obwodnicą Olsztyna.

Działka zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z pięknym widokiem na łąki oraz wieś Wójtowo. Okoliczne lasy z pewnością zaspokoją najbardziej zaangażowanych grzybiarzy oraz miłośników przyrody. Jeżeli cenisz bliskość przyrody, ciszę, spokój, intymność, przy jednoczesnym sąsiedztwie centrum miasta Olsztyna to ta oferta jest dla Ciebie !! Zapraszam na prezentację!

UWAGA!! Możliwość zakupu działki bezpośrednio sąsiadującej z działką oferowaną na sprzedaż, o tej samej powierzchni, cechującą się zbliżonymi parametrami!

Jakub Bożomański
tel. kom.: 690 160 460
e-mail: [email protected]
www.homeliberty.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Damian Linkner (licencja nr: 18686)

Szczegóły

Rodzaj nieruchomości : dzialki
Typ transakcji : sprzedaz
Symbol oferty : HML-GS-717
Województwo : warmińsko-mazurskie
Powiat : olsztyński
Miasto : Wójtowo
Ulica : Leszczynowa
Powierzchnia : 1407 m2
Cena za m2 : 56,14

Funkcje

Oferta na wyłączność

Znajdź(adres)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Facebook