Działka na sprzedaż

Wideo
990 000 

Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż grunt budowlany o łącznej powierzchni 1,55 ha zlokalizowany przy drodze krajowej nr 16 w gminie Gietrzwałd, powiat olsztyński. Zaletą jest bardzo dobre położenie komunikacyjne – wjazd na obwodnicę Olsztyna 7 km , do węzła komunikacyjnego w Ostródzie 20 km . Działka widoczna bezpośrednio z drogi krajowej o dużym natężeniu ruchu, co zapewni Ci spore grono potencjalnych Klientów wśród przejeżdżających.

Obszar przeznaczony jest na tereny zabudowy usługowej zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie podstawowe: usługi o szerokim zakresie w tym również sklepy i hale parterowe o pow. do 2000 m2.

Dodatkową zaletą jest położenie przy lesie pośród malowniczych krajobrazów, co czyni działkę wyjątkowo estetyczną. Znajduje się tu spora ilość roślin ozdobnych, którymi bajecznie zagospodarujesz działkę, a przy tym zaoszczędzisz. Teren lekko nachylony w kierunku przeciwnym do głównej drogi. Północna część działek – przy wysokich drzewach jest bardzo kameralna i spokojna.

Nieruchomość bardzo dobrze sprawdzi się jako podmiejska siedziba firmy, salon sprzedaży, hala dystrybucyjno-magazynowa czy inna działalność usługowa.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Gorąco polecam !

Kontakt:
Jakub Bożomański
tel. kom.: 690 160 460
e-mail: [email protected]
www.homeliberty.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Damian Linkner (licencja nr: 18686)

Szczegóły

Rodzaj nieruchomości : dzialki
Typ transakcji : sprzedaz
Symbol oferty : HML-GS-2087
Województwo : warmińsko-mazurskie
Powiat : olsztyński
Miasto : Gietrzwałd
Ulica : Olsztyńska
Powierzchnia : 15484 m2
Cena za m2 : 63,93

Funkcje

Oferta na wyłączność

Znajdź(adres)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Facebook