Lokal do wynajęcia

2 600 

Lokal do wynajęcia

Oferuję do najęcia 104 m 2 powierzchnię magazynową zlokalizowaną na parterze w budynku o przeznaczeniu magazynowym . Dokładny układ pomieszczeń przedstawiliśmy dla Ciebie na rzucie 3D.

W skład powierzchni magazynowej wchodzą również pomieszczenia socjalne/toalety. Dostęp do lokalu z poziomu parteru poprzez wspólny korytarz (wejście przez standardowe drzwi 90cm) oraz niezależne z czoła budynku (również przez standardowe drzwi 90 cm) i bramę garażową z dostępem bezpośrednio z rampy o szerokości ok 2m. Powierzchnia magazynowa nieogrzewana (najczęściej wykorzystywane ogrzewanie elektryczne we własnym zakresie).

Zabezpieczenia prądu na budynku to 150A (ok 60 kW). Dostęp do budynku całodobowy. Opisana powierzchnia na parterze jest nieogrzewana, lecz wynająć można również pomieszczenia ogrzewane na 2 piętrze. Wykonany jest projekt doprowadzenia gazu ziemnego do budynku.

Lokalizacja: osiedle Kormoran/dzielnica przemysłowa/obrzeża miasta. Swobodny dojazd tir oraz plac manewrowy, możliwość reklamy na budynku oraz swobodnej adaptacji pomieszczenia.

KOSZTY:
– czynsz za wynajem – 25 zł/m 2 netto + 23% VAT
– opłaty za prąd (oddzielny podlicznik) i wodę.
Pobierana jest również kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu celem zabezpieczenia płatności. Możliwość różnej konfiguracji powierzchni, zapraszam do oględzin. Przeznaczenie: magazyn, hurtownia, bądź drobna produkcja.

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt:
tel. kom. 690 214 114
[email protected]
www.homeliberty.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Damian Linkner (licencja nr: 18686)

Szczegóły

Rodzaj nieruchomości : lokale
Typ transakcji : wynajem
Forma nieruchomości : Własność
Symbol oferty : HML-HW-2073
Województwo : warmińsko-mazurskie
Powiat : Olsztyn m.
Miasto : Olsztyn
Dzielnica : Kormoran
Ulica : Kołobrzeska
Powierzchnia : 104 m2
Cena za m2 : 25

Funkcje

Winda

Znajdź(adres)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Facebook