Obiekt do wynajęcia

Wideo
8 500 

Obiekt do wynajęcia

OBIEKT HANDLOWO – USŁUGOWY Z DUŻĄ WITRYNĄ
PRZY RUCHLIWEJ DRODZE KRAJOWE NR 16!

Oferuję do wynajęcia budynek handlowo – usługowy z zapleczem biurowym o łącznej powierzchni 208,9 m 2 usytuowany na działce o powierzchni 1388 m 2 zlokalizowany w olsztyńskiej dzielnicy Dajtki, przy ul. Słonecznikowej 9. Budynek wzniesiony w 2005 roku. Dojazd do posesji drogą asfaltową i drogą utwardzoną (część przy samej posesji). Posesja ogrodzona siatką, sąsiaduje z terenami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Obiekt dedykowany jest do sprzedaży lub do długoterminowego wynajmu/dzierżawy.

Zapraszam do zapoznania się z filmem promocyjnym oferty: https://youtu.be/YTl6kYUvVdw

Budynek łączy w sobie funkcję usługowo-handlową z zapleczem socjalno-biurowym. Budynek parterowy, niepodpiwniczony, wykonany w konstrukcji metalowej, obłożony podwójną blachą z systemowym dociepleniem, a od wewnątrz dodatkowo k-g na stelażach. Dach dwuspadowy kryty blachodachówką. Posadzki betonowe w części warsztatowej, w części biurowej terakota, natomiast w sali sprzedażowej – gres. Okna PCV. Ściany w pomieszczeniach sanitarnych wyłożone glazurą. Na głównej sali sprzedażowej ogrzewanie podłogowe, natomiast w części socjalnej i biurowej – grzejniki. Główne źródło ogrzewania – piec na ekogroszek lub w przyszłości piec gazowy (nitka w drodze). Przygotowana jest dokumentacja techniczna do połączenia gazu do budynku – czas realizacji przez PGNiG od 4-6 miesięcy, czyli kwiecień/maj. Stan techniczny budynku – bez zastrzeżeń. Dwie bramy wjazdowe na posesję. Wejście do kotłowni niezależne z zewnątrz. Budynek wyposażony jest w nieużytkowe poddasze (do ewentualnej adaptacji).

Dokładny rozkład pomieszczeń został przedstawiony na rzucie 3D.

Działka o pow. 1388 m 2 stanowi plac manewrowy wykończony polbrukiem, z przygotowanym odwodnieniem na całej działce w postaci studzienek burzowych. Właściciel obiektu jest w trakcie projektowania przyłącza gazu do budynku (nitka w drodze)!

Nieruchomość posiada następujące uzbrojenie w urządzenia infrastruktury technicznej:
– instalacja wodno-kanalizacyjna
– instalacja elektryczna (3 fazy)
– centralne ogrzewanie z kotłowni lokalnej piecem na ekogroszek
– instalacja telefoniczna
– sieć internetowa
– alarm
– monitoring
– oświetlenie zewnętrzne placu
– składane maszty

Obiekt do wynajęcia/dzierżawy długoterminowego niemalże od zaraz. Czynsz 8500 zł netto + 23% VAT + koszty utrzymania (prąd, woda, opał). Uwaga, możliwość wynajęcia obiektu również bez VAT-u.

Nieruchomość idealna pod działalność gospodarczą, usługową lub produkcyjną. Duże możliwości rozwoju i szeroki wachlarz zastosowania w działalności usługowej.

Zapraszam na prezentację.

Więcej zdjęć lepszej jakości tylko na www.homeliberty.pl

Kontakt:
Damian Linkner
tel. kom.: 664 017 417
e-mail: dlinkner@homeliberty.pl

Zapraszamy do bezpłatnego skorzystania z usług naszych doradców kredytowych z Eska Finanse. Z pewnością pomogą uzyskać najlepszy kredyt na rynku!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Damian Linkner (licencja nr: 18686)

Szczegóły

Rodzaj nieruchomości : obiekty
Typ transakcji : wynajem
Forma nieruchomości : Własność
Symbol oferty : HML-BW-2165
Województwo : warmińsko-mazurskie
Powiat : Olsztyn m.
Miasto : Olsztyn
Dzielnica : Dajtki
Ulica : Sielska
Powierzchnia : 208,9000 m2
Cena za m2 : 40,68
Rok budowy : 2005

Funkcje

Znajdź(adres)

Damian Linkner Więcej informacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Facebook