Sesja zdjęciowa

sesja_zdjeciowa

Każde mieszkanie, dom, ma duszę, swój klimat, urok i atuty. Naszym celem jest ukazać to na zdjęciu. Wydobyć ich charakter.

Oczywiście by móc wydobywać charakter wnętrza niezbędny jest odpowiedni sprzęt i umiejętności fotografa. Jesteśmy tego świadomi i konsekwentnie podnosimy swoje kwalifikacje: szkolimy się z fotografii wnętrz i z każdym rokiem zaopatrujemy się w nowocześniejszy sprzęt.

Wykonujemy zdjęcia w technice HDR, korzystamy ze statywów, lamp reporterskich, parasoli, wyzwalaczy, przysłon, szerokokątnych obiektywów, aparatów firmy Nikon.

Dodatkowo wykonamy wirtualny spacer kamerą 360 Ricoh. Wirtualna wizyta umożliwia lepsze zapoznanie się potencjalnych kupców z ofertą bez wychodzenia z domu i bez przypadkowych wizyt w Twojej przestrzeni. Co ciekawe kamera sprawdza się również na zewnątrz.

Jako uzupełnienie zaprezentowania nieruchomości na zewnątrz, z lotu ptaka, wykorzystujemy drona firmy DJI, model Phantom 4, którym nakręcimy również film, w pełnej okazałości przedstawiający Twoją nieruchomość – a potencjalny kupiec może obejrzeć każdą stronę domu czy działki bez odchodzenia od komputera.

Facebook